Hejkaa ;3 . Właśnie wróciłam z podwórka . brrrr zimno . ;p Ogólnie nudzę się . Pewnie zagram zaraz w gierkę Gta Sa . Wciągnęła mnie ta gra . ;3 Zazwyczaj nie robię misji w tej grze tylko demoluje miasto i zabijam ludzi XD . Mama szykuje obiad ^__^ . Potem zapewne obejrzę SpongeBoba <3 i wejdę na Facebooka . Jeżeli wam się moje posty podobają to komentujcie ! .
A OTO MOI BOHATERZY<33
No to Sajonaraa ;]
I ♥ MY LIFE
sobota, 3 listopada 2012
Podziękowania .
Cześć ;3 Ogólnie dawno wstałam , ale nie mogłam wejść na komputer .
Byłam na internecie w telefonie :D . Zjadłam jogurt i zabieram się do
podziękowań . Chciałam wam podziękować za te zacne komentarze z ,
których jestem bardzo zadowolona . Zadowolona jestem również z
obserwatorów . Wiem , że to jest nowy blog i nie ma za bardzo dużo tych
czytelników , ponieważ na początek potrzebuje waszej pomocy ;3 Wiadomo .
;] W nagrodę załączę zdjęcia inspiracji ;3
Dziękuję <3
Dziękuję <3
piątek, 2 listopada 2012
Senna ;C
Więc tak . Siedzę sobie przed komputerem i strasznie się nudzę , ale nie wiem dlaczego . Oczy mnie coraz bardziej bolą . Chyba jestem senna . I tak sobie siedzę , gdy przypomniał mi się Gangam Style . ;33 Nie długo pewnie pójdę spać . Już dzisiaj sobota . Jak ten czas szybko leci . Ale wiecie co . ? Nie mogę sie doczekać poniedziałku ;3 Pierwszy raz w życiu . ;p Może jesteście ciekawi dlaczego ? Ale napisze wam dopiero w poniedziałek dodając fotki . Idę zrobić sobie kanapkę ;3 .
Dobranoc . ;*
Dobranoc . ;*
I ♥ MY LIFE .
Cześć . Mam na imię Karolina . ;3 Będę prowadziła bloga o życiu i moich inspiracjach ♥ . Zapraszam do czytania i komentowania moich postów . ♥ Myślę , że wam się będzie mój blog podobał . Będą tu codziennie nowe posty . ;3 . Co tu jeszcze napisać tak na wstępie . ? Zazwyczaj jestem zwariowaną dziewczyną . XD . Jestem towarzyska .Ogólnie kocham wszystkie zwierzątka są takie słodkie ♥ . Mam psa . <33333 . To chyba na tyle jak na wstęp . Więc do zobaczenia ;*
Subskrybuj:
Posty (Atom)







