sobota, 3 listopada 2012

Hejkaa ;3 . Właśnie wróciłam z podwórka . brrrr zimno . ;p Ogólnie nudzę się . Pewnie zagram zaraz w gierkę Gta Sa . Wciągnęła mnie ta gra . ;3 Zazwyczaj nie robię misji w tej grze tylko demoluje miasto i zabijam ludzi XD . Mama szykuje obiad ^__^ . Potem zapewne obejrzę SpongeBoba <3 i wejdę na Facebooka . Jeżeli wam się moje posty podobają to komentujcie ! .
A OTO MOI  BOHATERZY<33

 No to Sajonaraa ;]


Podziękowania .

 Cześć ;3 Ogólnie dawno wstałam , ale nie mogłam wejść na komputer  . Byłam na internecie w telefonie :D . Zjadłam jogurt i zabieram się do podziękowań . Chciałam wam podziękować za te zacne komentarze z , których jestem bardzo zadowolona . Zadowolona jestem również z obserwatorów . Wiem , że to jest nowy blog i nie ma za bardzo dużo tych czytelników , ponieważ na początek potrzebuje waszej pomocy ;3 Wiadomo . ;] W nagrodę załączę zdjęcia inspiracji ;3
          Dziękuję <3 




piątek, 2 listopada 2012

Senna ;C

Więc tak . Siedzę sobie przed komputerem i strasznie się nudzę , ale nie wiem dlaczego . Oczy mnie coraz bardziej bolą . Chyba jestem senna . I tak sobie siedzę , gdy przypomniał mi się Gangam Style . ;33 Nie długo pewnie pójdę spać . Już dzisiaj sobota . Jak ten czas szybko leci . Ale wiecie co . ? Nie mogę sie doczekać poniedziałku ;3 Pierwszy raz w życiu . ;p Może jesteście ciekawi dlaczego ? Ale napisze wam dopiero w poniedziałek dodając  fotki . Idę zrobić sobie kanapkę ;3 .
Dobranoc . ;*



I ♥ MY LIFE .


Cześć . Mam na imię Karolina . ;3 Będę prowadziła bloga o życiu i moich inspiracjach ♥ . Zapraszam do czytania i komentowania moich postów . ♥ Myślę , że wam się będzie mój blog podobał . Będą tu codziennie nowe posty . ;3 . Co tu jeszcze napisać tak na wstępie . ? Zazwyczaj jestem zwariowaną dziewczyną  . XD . Jestem towarzyska .Ogólnie kocham wszystkie zwierzątka są takie słodkie ♥ . Mam psa . <33333 . To chyba na tyle jak na wstęp . Więc do zobaczenia ;*