sobota, 3 listopada 2012

Hejkaa ;3 . Właśnie wróciłam z podwórka . brrrr zimno . ;p Ogólnie nudzę się . Pewnie zagram zaraz w gierkę Gta Sa . Wciągnęła mnie ta gra . ;3 Zazwyczaj nie robię misji w tej grze tylko demoluje miasto i zabijam ludzi XD . Mama szykuje obiad ^__^ . Potem zapewne obejrzę SpongeBoba <3 i wejdę na Facebooka . Jeżeli wam się moje posty podobają to komentujcie ! .
A OTO MOI  BOHATERZY<33

 No to Sajonaraa ;]


3 komentarze:

  1. :D a ja tam wolę Fineasza i Ferba! :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też lubię Fineasza i Ferba ale niestety nie mam tego kanału XD czasem na necie obejrzę XD ;* ;*

      Usuń
  2. nie lubię tej bajki:(

    OdpowiedzUsuń